eobuv | 22.3.2022

Přijeli, změřili, protokol předali. Za eobuv.cz můžeme vřele doporučit. Oceňujeme Váš profesionální přístup a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Bezpecaci | 12.2.2021

Nejmenovaná konkurenční laboratoř se snažila tuto laboratoř natolik pošpinit – až jsme si řekli, že když se jí bojí tak moc konkurence, že musí být hodně dobří a potvrdilo se – jsou špičkou ve svém oboru, práci dělají s láskou a jde vidět, že je baví. Již budeme měřit jen s Fyzlabem. Děkujeme za vše.

skladycheb | 23.1.2020

Jediná z námi poptávaných laboratoří, která nás neodmítla s ohledem na nízký objem zakázky
(1 místo) a značnou vzdálenost (Cheb). Co se týče vlastního měření – velice jsme ocenily odborné znalosti a poskytnutý výklad zejména tedy pana Ing. na naše dotazy k problematice měření fyzické zátěže. Za nás můžeme jen povrdit reference zde již napsané – jedná se o laboratoř jenž poskytuje své služby odborně, profesionálně, rychle a kvalitně, kterou můžeme dále vřele doporučit.

technikbozp | 4.9.2019

Tuto firmu jsme nalezli čistě náhodou, kdy jsme již nevěřili, že pro námi stanovený termín někoho nalezneme. Nejen, že přijeli v daném termínu, ale splnili i vše ostatní co slíbili. Jedná se o firmu, která neslibuje nesplnitelné, ale zato dodrží vše ostatní. Za nás nebylo co vytknout. Budeme se těšit na další spolupráci.

bezpecakpo | 24.1.2019

Profesionální přístup, rychlost a ochota. Nebylo co vytknout.

loydvedeni | 20.8.2018

V naší společnosti se v minulosti objevil problém s nárustem nemocí z povolání u lokální zátěže, což bylo neakceptovatelné pro vedení společnosti a tak rozhodlo, že se bude muset navrhnout a přijmout opatření. Jaké však bylo naše překvapení, když se ukázalo, že FYZLAB byl jedinou společností, která o tom moc nemluví, ale v reálu nám jako jediná autorizovaná laboratoř byla schopná provést synchronizaci videa se záznamem a navrhnout účinné opatření ostatní námi oslovení sice o synchronizaci mluvili, ale nakonec se ukázalo, že bud ji neumí, nebo se nám snaží podsunout uplně něco jiného, jelikož čekali, že nevíme jak má synchronizace vypadat). Navíc to byla během jednání jediná firma, která nepomlouvala konkurenci a v reálu svou práci opravdu uměla. Za naší firmu a hlavně naše zaměstnance máte veliké díky.

jtekt | 7.1.2018

Perfektní přístup, vysvětlili i případné dotazy k měření i když nemuseli a hlavně levnější než konkurence, (sice to tak zprvu nevypadalo, ale po přepočtení všech údajných výhod u konkurenčních nabídek se ukázalo, že v části cen a také termínu není u konkurence uváděno vše), FYZLAB co slíbil, to dodržel ve všech ohledech. Za společnost JTEKT Czech Republic s.r.o. maximální spokojenost.

Kovona | 11.10.2016

Za naší společnost Kovona System, a.s.  maximální spokojenost.

Přidejte hodnocení: